Kurumsal

Nano Dijital Kimdir?

Siz değerli müşterilerimize hizmet etmenin, bu doğrultuda markalaşmanın meşakkatli ve aynı zaman da çok hassas bir iş olduğunu bilerek yola çıktık.

1993 yılında İstanbul’un Fatih ilçesinde faaliyet göstermeye başlayan firmamız 24 yılı aşkın deneyimi ile değişen ve gelişen teknolojileri takiple sınırlı kalmayıp bu teknolojik gelişmeleri baskı kalitemizi arttırmak, sizlerin beklentilerine uygun şekilde ihtiyaç duyulan zamanda yerine getirmek ve her türlü ihtiyaca çözüm üretmek için kullanmaktayız.

Firmamızın diğerlerinden farklı oluşunun yegane sebepleri; enson teknoloji ile donatılmış makine parkurumuz ve buna entegre olarak her alanda hayal gücünü zorlayan görsel tasarım mekanizmamız.

Güler yüzlü kadromuz kaliteden asla ödün vermeyerek koşulsuz bir şekilde siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini esas alan bir çalışma prensibi ile sizlere hizmet vermektedir. Bu doğrultuda kadromuz sizlerin istek ve ihtiyaçlarına alternatif çözümler sunabilmektedir.

Miktar, bütçe, zaman, işin niteliği gibi temel bilgilerden hareket ile farklı üretim tekniklerini kullanarak bireysel veya kurumsal ayırt etmeksizin; Dijital baskı, Baskılı evrak, Renkli / Siyah Beyaz Print ve Fotokopi, Poster Baskı, Rool-up Baskı, Banner Baskı, Canvas Baskı, Folyo Kesim, Folyo BasKes, One Van Vision, Fotoblok ve Forex Uygulama, American Cilt Spiral, Isısal Cilt, Spiral, Pvc,Laminasyon, Puzzle Baskı, T-Shirt Baskı, Kupa Baskı, Rozet Baskı, Yastık Baskı, Bayrak Baskı, Display Ürünler, Sticker, Örümcek stand, Branda,wanve, Cut-out özel Kesim, Tuval, İç mekan ve dış mekan folyo, Vitrin görsel yazıları, Araç kaplama, Araç üstü yazılar, 3D duvar baskı vb. ihtiyaçlarını yerine getirmektedir.

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

926248

Mutlu Müşteri

586

Kategoride Hizmet

219360

Saatlik Hizmet

951536

Bitirilen Proje

Uygun Fiyat ve Yüksek Kalite Anlayışını Prensip Edinerek, 219360 Saattir 586 Farklı Kategoride 951536 Proje Üreterek 926248 Müşterimize Hizmet Verdik ve Hizmetlerimize Durmaksızın Devam Etmekteyiz…